Krupa Kratom Hnědý kratom premium nano prášek 100 g

Objednávky vytvořené do 10:00 obvykle expedujeme ve stejný pracovní den. Odesíláme mezi svátky, doba doručení dle možností kurýrních služeb. Laboratorní testy - laboratorní...
Doporučená nabídka Adamkrupa.cz

1000 g

• , zakoupeno v Adamkrupa.cz

Tento kratom mě velmi mile překvapil. Přesto že hnědý bývá označovaný za "slabší druh", tak tento produkt rozhodně překonal moje očekávání.

Adamkrupa.cz (prodejce)

Dobrý den, jsem velice rád, že Vám náš kratom vyhovuje. Děkuji Vám za recenzi. S pozdravem, Adam Krupa, Krupa Kratom - www.krupakratom.cz

• spolehlivost
    • kvalita

Doručení bylo opravdu rychle, skvěle jednání, několikrát objednáno a vždycky spokojený. Cena je parádní a kvali též, muzu pouze doporučit

• Doporučuji

Adamkrupa.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou recenzi.

S přátelským pozdravem

Adam Krupa
    Krupa Kratom - www.krupakratom.cz

1000 g

Laboratorní testy

• laboratorní testy kratomu 2024, únor - veškeré testy
  • Kratom laboratorni testy Murray Brown Laboratories - alkaloidy a tezke kovy a mikrobiologie - hnedy premium nano kratom
  • Kratom laboratorni testy Sentarum laboratory - alkaloidy a tezke kovy - hnedy premium nano kratom

Certifikáty

• Gama ozáření kratomu 2023-10-19
  • Gama ozáření kratomu 2023-09-15
  • Gama ozáření kratomu 2023-08-31
  • Gama ozáření kratomu 2023-08-15

Podle legislativy ČR není kratom schválen jako potravina nebo výživový doplněk. Jedná se o sběratelský předmět, který není určen ke konzumaci.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 274 recenzíDalší informace

• spolehlivost
    • kvalita

• Doporučuji

Adamkrupa.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou recenzi.

S přátelským pozdravem

Adam Krupa
    Krupa Kratom - www.krupakratom.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 274 recenzíDalší informace