Nejnovější recenze ze sekce Kratom

StillChill Red Maeng Da, White Maeng Da, Gold Maeng Da 3 x 75 g

Ověřený zákazník Still Chill Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 19:30

Zakoupeno v Still Chill

Zatím jsem nenarazil na kratom, kterej by šlapal jako tenhle.

Kratomlife Green Maeng Da 1000 g

VivaDzen Zelená Maeng Da kratom Prášek 100 g

Ověřený zákazník Viva Dzen Pepan511

Přidáno: 15. května 2024

Zakoupeno v Viva Dzen

Dobrá komunikace rychlé dodání a k další objednávce jsem obdržel dárek

Rage Fitness Kratom white Maeng Da nano GAMMA 10 g

Rage Fitness Kratom white Maeng Da nano GAMMA 10 g

Ověřený zákazník RageFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2024

(naposledy upraveno 15. května 2024)

Zakoupeno v RageFitness.cz

Čekal jsem, že bude lepší. Za mě taková střední kvalita, neurazí nenadchne..

Shamind Kratom starter pack Green Maeng Da Green Maeng Da 3*100 g

Krupa Kratom Zelený kratom premium nano prášek 500 g

Krupa Kratom Zelený kratom premium nano prášek 500 g

Ověřený zákazník Adamkrupa.cz randal

Přidáno: 12. května 2024

(naposledy upraveno 12. května 2024)

Zakoupeno v Adamkrupa.cz

• pěkná cena
  • pěkná kvalita
  • super komunikace
  • jednou se mi stalo, že mi přišla objednávka s nízkou kvalitou. Naštěstí se to stalo pouze jednou

Za mě jeden z nejlepších e-shopů v oboru.

Krupa Kratom Žlutý kratom premium nano prášek 20 g

Krupa Kratom Žlutý kratom premium nano prášek 20 g

Přidáno: 11. května 2024

V nasi praci si davame kratom temer vsichni, pomaha nam na 12ti hodinovych smenach. Kupovali jsme u konkurence, nyni jiz a pouze u Krupa Kratom. Jsme velice spokojeni.

Pouzivame hlavne zeleny kratom na ranni smenach, bily naopak na nocnich, at neusneme, a par z nas dava zluty i cerveny kratom po praci, pro relax, at zvladneme jeste cas s rodinou, zenou a detmi.

Opravdu opravdu za kolegy doporucujeme.

Zaroven je tato firma velmi ochotna, napomocna, a pro nas tym nam poskytli take mnozstevni slevy.

Krupa Kratom Červený kratom premium nano prášek 20 g

• Skvela chut
  • Jednoduchost
  • Silny produkt
  • Spolecensky prijatelne

Tekuty extrakt idealni produkt mezi lidi, do spolecnosti, na verejnosti, k cestovani, vypada to jako CBD kapicky, velmi v poradku produkt.

Krupa Kratom Tekutý extrakt kratomu originál 10 ml

Krupa Kratom Tekutý extrakt kratomu originál 10 ml